مقالات درج شده در این سایت لزوما نظر سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور شاخه آمریکا نیست
خانه » بیانیه ها » بیانیه شماره ۲ #همسازی_ملی_سوسیال_دمکراتهای_جمهوریخواه_و_لائیک_ایران … اول فوریه ۲۰۲۱

بیانیه شماره ۲ #همسازی_ملی_سوسیال_دمکراتهای_جمهوریخواه_و_لائیک_ایران … اول فوریه ۲۰۲۱

هم میهنان گرامی
ویروس کرونا بیش از یک سال است که در ایران بیداد میکند. بی مدیریتی سردمداران جمهوری اسلامی موجب گسترش همه جانبه و سراسری این بیماری خطرناک و واگیردار در جامعه ایران شد. کادر پزشکی بیمارستانها با از خود گذشتگی و تلاش های شبانه روزی تا جای ممکن به بیماران رسیدگی کرده و جلوی مرگ و میر بیشتر را گرفته اند.
تلاش های تحقیقاتی جهانی پژوهشگران پزشکی منجر به ساختن چند واکسن برای جلوگیری از این بیماری شده و تا به حال چند گونه از این واکسن ها بعد از آزمایش در مراحل گوناگون برابر با استاندارد درست پزشکی مورد پذیرش سازمان بهداشت جهانی و یا سازمان بهداشت اروپایی داروها (WHO, EMA) قرار گرفته اند.
با این همه آقای خامنه ای واکسن فایزر را که مبتنی بر تکنولوژی بسیار جدید است و خیلی خوب تولید شده و در تمام کشورهای اروپای غربی مورد استفاده قرار گرفته است را با معیارهای سیاسی خودش و بدون هیچگونه دانش و صلاحیت پزشکی زیر سوال برده و دستور ممنوع کردن آن را در ایران داده است. او با این اقدام خود ستم دیگری را از این راه به مردم ایران نموده و شما هم میهنان گرامی را به کام مرگ و بیماری کشنده کرونا روانه می سازد.
خامنه ای درها را برای واکسن روسی باز میکند، در حالی که این واکسن هنوز از سوی سازمان های پزشکی جهانی پذیرفته نشده است.
ما همزبان و هم صدا با جامعه پزشکی ایران خواستار تأیید و تهیه واکسنهای؛ فایزر، مدرنا و استرازِنِکا، پذیرفته شده از سوی جامعه علمی پزشکی هستیم.
خریداری و پخش هر گونه واکسنی تنها با مدیریت سازمان پزشکان ایران باید انجام شود، تا از هر گونه دزدی و سوء استفاده و سوء مدیریت معمول در جمهوری اسلامی جلوگیری شود.
با آرزوی تندرستی برای تک تک هم میهنان
همسازی ملی جمهوری خواهان سوسیال دمکرات و لائیک ایران
از سوی جامعه علمی – پزشکی
پروفسورسیروس میرزائی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>