مقالات درج شده در این سایت لزوما نظر سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور شاخه آمریکا نیست
خانه » مقالات » به حاشیه راندن : (ضیاء مصباح )

به حاشیه راندن : (ضیاء مصباح )

گسترده تر شدن دامنه انتشار سوء استفاده ها و این که در وطن آخوند زده ما  چه میزان خیانت ، دزدی ، دروغ گوئی ، اختلاس ، اعطای امتیازات رانتی در هر مقوله ای و… بوسیله  اصحاب حکومت آنهم بطور روز افزون  عملی میشود وهمه را باید  برنامه ریزی جدیدی برای سر گرمی هم وطنان دانست ….میتوان گفت  تیررا به هدف نشانده است .
حاکمان  روی کار آمده با ایجاد شرایطی خاص از لحاظ روانی وسوء استفاده از نجابت مردمان (البته اقشار عادی و عوام )که با استفاده از امکانات محراب و منبر روز افزونشان ساخته اند…..
با انتشار خبرهای داغ تا جائیکه مرزها در نوردیده نشود ،چنان برنامه ریزی دارند که  اگر روزی مثلاً خبر«گشایش اقتصادی با فروش نفت به ملت » یا «ورود سرمایه ها و سهام نا عادلانه به بورس باد کنکی »  اختلاس یا فساد حکومتی … به زیر سئوال بردن انتصابات از قبیل  رئیس مجلس و دیوان محاسبات ، عزاداری در کرونای عاشورا ، نرفتن روحانی برای دفاع از به اصطلاح وزیر پیشنهادی «صمت » به مجلسی که امثال خود ایشان در آنجا بناحق گرد آمده اند ،دریافت ۶۵ میلیارد تومان رشوه از شهردار تکیه زده بر ریاست همین مکان مقدس آلوده شده به بیمقداری  با همه عرض و طول و.به فراموشی رفتن  “تحقیق و تفحص “و…. منتشر نشود …. محافل تشکیل شده با حضور  آحاد ملت گرفتار معاش و نگران آینده ملک و ملت آنهم در فرصت های فراهم شده بوسیله « قرنطینه کرونا » بدون سوژه مانده وممکنست سر به شورش بزنند و به کف خیابان باهمه خطرات و خطیرات هجوم آورند و خوراک تبلیغاتی بسیار برای تریبونها که هر روزه به قلع و  قمع ایادی آنان در رسا نه ها ی مطیع داخلی با عناوین «نفوذی های برانداز و کشف جاسوسان دول استکباری و…. » مشغولند .
یکی از کوچکترین رخ دادهای اخیر را ملاحظه بفر مائید که  حجم و عظمت خیانتها بقدری بزرگ است که این واقعه را کوچک میشماریم :
-رابطه رشوه ۶۵ میلیارد تومانی  با میزان مالی که قرار بوده مورد تحقیق و تفحص قرار بگیرد.
– در شهرداری تهران چه میزان حیف و میل و قانون شکنی بوده که به اصطلاح  نمایندگان کمسیون تحقیق و تفحص را واداشته تا  وجدان ،وظیفه قانونی ، مسئولیت  و پاسخگوئی را به هیچ شمرند .
– این جرأت و جسارت چگونه در مدیران حکومتی پدید آمده که نماینده بظاهرملت را به رشوه گیری کلان وا میدارد تا میلیاردها تومان حق الناس را که در حلقوم شهردارو همکارانش گیر کرده  نادیده بگیرند؟ که همه را میتوان آثار تصمیمات شورای خرفت و سالمند شورای نگهبان (حافظ منافع خود) در انتصاب این جماعت فرصت طلب دانست .
– این همه به« دین » نازیدن و از ایمان مردمان این مرز پر گهر معتقد به پندار نیک  هزینه کردن و برای دنیا زجر خواندن و جهنم کذایی را برای خلق الله به نمایش گذاردن چگونه می تواند جلوی خیانت  به کشور،ملت ،اخلاق و ارزشها را بگیرد؟
– جسارت و بی پروایی در خیانت ، محصول چه نوع آموزش و مکتبی بوده که این گونه شرایط را امن ساخته و امکان غارت ، چپاول ، حیف و میل منابع ملی را که صرفا بعنوان نمونه آمد در امنیت کامل فراهم نماید ؟
–  رأی منفی به کمیسیون تحقیق و تفحص و تشکر از بابت سد کردن مسیر عدالت و  جلوگیری از شفاف سازی و پنهان کردن آلودگی ها« زیر فرش مصلحت انقلاب » در این وادی از همه مضحکتر مینماید که «باش تا صبح دولتش بدمد » و با این بی تفاوتی و سر در گریبان بودن مردمان « کاین هنوز از نتایج سحراست  » .
-باید گذشت و قلم را آلوده این حوادث عادی که سامانمان را به این روزگار کشانده نکرد اما نمیشود :
-امروزاین جماعت  در جایگاهی نشسته اند که با رشوه چشم حقیقت را کور کرده اند .
– روزگار را ببینید که برجای سردار فاخرحکمت و مهندس ریاضی چه کسانی تکیه زده اند.
–  پرونده مورد اشاره از آن جهت جایز اهمیت است که قوه مقننه جائیکه نمایندگان مردم باید قوانین کشور را تصویب و سپس بر اجرای آن نظارت کنند،  پای “اصل نظارت بر اجرای قانون” در «خمره آلوده به فساد حکومتی » گیر میکند تا آ نجا که شرمی از افشاء وسیع آ نرا نیز ندارند
– به اصطلاح رهبران فاقد صلاحیت و نا بخرد آلوده تا مفرغ- بدانند که این قبیل مصلحت اندیشی ها تمامی رشته امور را از هم گسسته و دیگر اعتبار و مصلحتی برای نظام باقی نمانده و شاید بهترین مصلحت اندیشی آن باشد که به دامن گسترده منافع ملی ایرانیان باز گردند و راستی و درستی را که عامل بقای یک ملت بشمار میرود  پیشه گیرند…..به این مفهوم که اگر معنای صداقت و شرافت را میدانند خود را مستعفی اعلام و بیش از این عرض خود را نبرده زحمت ملت را ندارند که البته برای انسانها چندان سخت نیست .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>