مقالات درج شده در این سایت لزوما نظر سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور شاخه آمریکا نیست
خانه » آرشیو فیلم » پیام دکتر حسین موسویان، رییس هیئت اجرائیه و مسئول تشکیلات جبهه ملی ایران به چهارمین کنگره سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور (کنگره دکتر غلامحسین صدیقی)

پیام دکتر حسین موسویان، رییس هیئت اجرائیه و مسئول تشکیلات جبهه ملی ایران به چهارمین کنگره سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور (کنگره دکتر غلامحسین صدیقی)

 

 

چهارشنبه, ۱۶م اردیبهشت, ۱۳۹۴
اندازه قلم متن

 

متن پیام:

به نام خدا، به نام ایران وبه نام آزادی

برای من موجب نهایت خوشوقتی و مباهات است که تشکیل کنگره سازمان های جبهه ملی ایران در خارج از کشور را به همه شرکت کنندگان ارجمند ومسئولان تشکیلاتی برگزارکننده کنگره تبریک عرض کنم. وطن عزیز ما ایران، امروز به علت سوء سیاست ها و سوء مدیریت های حاکمیت جمهوری اسلامی و فساد گسترده و حیرت انگیز وابستگان آن دورانی بس ناهنجار و از جهاتی پرمخاطره و حساس را میگذراند. اصولی مانند حفظ استقلال و تمامیت ارضی کشور با اتخاذ سیاست های درست و خردمندانه، تحقق حاکمیت ملی از طریق برقراری آزادی احزاب، آزادی مطبوعات و آزادی انتخابات، احترام به مفاد اعلامیه جهانی حقوق بشر و رعایت اصل مهم جدائی دین ازحکومت، اصولی هستند که میتوانند کشتی طوفان زده این سرزمین را به ساحل نجات رهنمون شوند. و این اصول همان آموزه های سیاسی مصدق بزرگ، رهبر و بنیانگذار جبهه ملی ایران است. و اکنون این اصول تحت عنوان اصول اعتقادی جبهه ملی در اساسنامه جبهه مندرج است. و بنابراین اعتلای جبهه ملی و توسعه تشکیلاتی این سازمان علنی و قانون گرا و خردورز میتواند ضامن سعادت و نیک بختی ملت ایران و حفظ استقلال و آزادی و عدالت اجتماعی و امنیت در این مرز و بوم باشد. حاکمیت جمهوری اسلامی یا بابرخورد مستقیم و یا با ایجاد تنش در درون تشکیلات به وسیله رخنه و نفوذ با جبهه ملی ایران مقابله میکند و می کوشد تا جبهه را بی اثر نماید. شناختن این تنش های مصنوعی که با کمی دقت ردپای حاکمیت در آن ها را به طور واضح و آشکار میتوان دید و طرد عوامل ایجادکننده این تنش ها و هم چنین اتحاد نیروهای اصیل و مخلص از مهمترین وظایف تشکیلاتی ماست. اینجانب موفقیت کامل کنگره سازمان های جبهه ملی ایران در خارج از کشور و دستیابی کنگره را به اهداف مورد نظر آرزو میکنم.

تهران- هشتم اردیبهشت ۱۳۹۴
حسین موسویان – رییس هیئت اجرائیه و مسئول تشکیلات جبهه ملی ایران

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>