مقالات درج شده در این سایت لزوما نظر سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور شاخه آمریکا نیست
خانه » بیانیه ها » بیانیه سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور : کشتار پاریس توسط داعش را بشدت محکوم میکنیم!

بیانیه سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور : کشتار پاریس توسط داعش را بشدت محکوم میکنیم!

حمله وحشیانه تروریست های داعش در پاریس که بیش از ۱۲۰ کشته و ۲۰۰ مجروح به جای گذاشت، نمونه ایست از آنچه که در خاور میانه تحت عنوان دفاع از دین به امری روزمره تبدیل شده است. بنیادگرایان اسلامی از انسانهای متمدن و طرفدار آزادی و رفاه نفرت دارند، آنها را مانعی در راه تحقق اهداف خود می پندارند و در جنایاتی که مرتکب میشوند اصل را بر این قرار میدهند که هرچه تعداد قربانیان بیشتر، بهتر. آنها در این خیال خام بسر میبرند که با ایجاد وحشت بیشتر در میان جهانیان، سریعتر به هدف خود که ایجاد یک حکومت اسلامی جهانی است نائل میشوند.

مردم ایران ۳۷ سال است با جنایاتی که در ایران و خارج از آن تحت نام دفاع از دین صورت گرفته درگیر بوده اند. جمهوری اسلامی با همین استدلال داعش به کشتارهائی مانند قتل عام زندانیان سیاسی در سال ۶۷، قتل عناصر سرشناس اپوزیسیون مانند پروانه و داریوش فروهر، دکتر کاظم سامی در داخل و ترور بیش از ۶۰ عنصر مخالف رژیم در خارج از کشور دست زده و دکتر شاپور بختیار و دکتر عبدالرحمن برومند را در پاریس، دکتر عبدالرحمان قاسملو را در وین، صادق شرفکندی را در برلین و فریدون فرخزاد را در بن (آلمان) به قتل رسانیده است. با توجه به جنایاتی که تفاوت چندانی با اعمال تروریستی داعش ندارد، تسلیت جمهوری اسلامی به آقای فرانسوا اولاند بدون اشاره به گذشته جمهوری اسلامی میتواند به عنوان دورویی و ریاکاری تلقی شود.

کشتار پاریس و اقدامات مشابه آن با هیچ استدلال سیاسی قابل توجیه نیست و سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور جنایت هولناک پاریس را در کنار سایر اقدامات مشابه بنیادگرایان اسلامی به عنوان جنایت علیه بشریت، آزادی و دموکراسی محکوم میکند. ما در این لحظات غم انگیز فقدان فرزندان، همسران و دیگر کسانی که قربانی شده اند را به خانواده های ایشان و ملت فرانسه تسلیت میگوئیم و امیدواریم که نیروهای طرفدار صلح و دموکراسی در خاورمیانه بتوانند هرچه زودتر نقطه پایانی بر تروریسم اسلامی این منطقه بگذارند تا صلح، دموکراسی و عدالت احتماعی پیروزی خود را در کشورهای آن جشن بگیرد.

سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور
۲۳ آبان ۱۳۹۴ برابر ۱۴ نوامبر ۲۰۱۵
info@iranazad.info

http://w

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>