مقالات درج شده در این سایت لزوما نظر سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور شاخه آمریکا نیست
خانه » بیانیه ها » بیانیه سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور در مورد اهداء نشان لژیون دونور به آقای دکترعبدالکریم لاهیجی

بیانیه سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور در مورد اهداء نشان لژیون دونور به آقای دکترعبدالکریم لاهیجی

خبر اهدا نشان افتخارآمیز لژیون دونور از سوی رئیس جمهور فرانسه به جمعی از فعالان حقوق بشر از جمله آقای دکترعبدالکریم لاهیجی مایه مباهات است. آقای دکتر لاهیجی در مقام ریاست فدراسیون بین المللی جامعه های حقوق بشر تا کنون فعالیت های درخشانی داشته اند. عکس العمل های شدید و بس غیر اخلاقی گردانندگان نظام استبداد مذهبی در ایران بر علیه تلاش های خستگی ناپذیر آقای لاهیجی نشان دهنده تاثیر گذاری فعالیتهای ایشان در زمینه های مختلف حقوق بشری برای مردم ایران و جهان است.

دکتر عبدالکریم لاهیجی در زندگی حرفه ای خود نیز همواره منشاء خدمات ارزشمندی بوده اند. شایستگی های ایشان در دوران دانشجوئی به عنوان مبارزی ملی و آزادیخواه و پس از آن در مقام نایب رئیس کانون وکلای ایران که در برابر حکومت استبدادی با شهامت ایستادگی کردند بر کسی پوشیده نیست.

سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور از حضور چهره های توانمند و آزادیخواه ایرانی در عرصه بین المللی دفاع از حقوق بشر احساس افتخار مینماید و این موفقیت بزرگ را به آقای دکتر لاهیجی تبریک میگوید.

سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور
۲۱ آبان ۱۳۹۴ برابر ۱۲ نوامبر ۲۰۱۵
info@iranazad.info
http://www.iranazad.info

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>