مقالات درج شده در این سایت لزوما نظر سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور شاخه آمریکا نیست
خانه » 2021 » فوریه

بایگانی/آرشیو ماهانه: فوریه 2021

ادامه اعتراض‌ها به کشتار سوخت‌بران؛ «اعزام نیروهای سرکوبگر به سیستان‌وبلوچستان»

baluchestan-hadese-saravan-304x205

مقام‌های پاکستان ادعای ایران مبنی‌بر شلیک نیروهای مرزبانی آن کشور به سوخت‌بران را رد کردند چهار روز پس از تیراندازی نیروهای سپاه پاسداران در پاسگاه مرزی شمسر نزدیک شهرستان سراوان استان سیستان‌وبلوچستان به‌سمت گروهی از سوخت‌بران و کشته‌شدن دست‌کم ۱۰ نفر از آنان، اعتراض‌ها به این کشتار در برخی از شهرهای سیستان‌وبلوچستان ادامه دارد. منابع محلی از فضای امنیتی شدید ... بیشتر بخوانید »

تجمع بازنشستگان در تهران و مشهد؛ قیمت‌ها زندگی را غیرممکن کرده است

bazneshastegan-2-304x205

بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی ایران در ادامه اعتراضات خود روز چهارشنبه با تجمع در شهرهایی از جمله تهران و مشهد نسبت به وضعیت معیشتی انتقاد کرده و در قطعنامه‌ای اعلام کردند زندگی با قیمت‌های فعلی برای آن‌ها «غیرممکن» شده است. خبرگزاری کار ایران (ایلنا) گزارش داد بازنشستگان معترض در تهران با تجمع مقابل ساختمان مجلس شورای اسلامی نسبت به سطح ... بیشتر بخوانید »

به این مژده گر جان فشانم رواست :(ضیاءمصباح )

Zia mesbah

زمان با روز پدر و گرامی داشتن ایثار این بزرگواران ،بنظر میرسد با جمع بندی نگرش و عملکرد یکماهه بگذشته دولت جدید امریکا – که کارپرداز بزرگ (البته طبق دستور) همه تخم مرغ ها را در سبد نتیجه انتخاب مردم آن دیار گذارد ،بتوان گفت : سیاستِ خارجی «دولت بایدن »براساس یافته های کارشناسان تیم مجرب  منتخب ایشان  – در ... بیشتر بخوانید »