مقالات درج شده در این سایت لزوما نظر سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور شاخه آمریکا نیست
خانه » 2020 » دسامبر

بایگانی/آرشیو ماهانه: دسامبر 2020

توئیت دکتر حسین موسویان رئیس شورای مرکزی جبهه ملی ایران در باره سوء مدیریت کرونا در کشور

dr.-hosein-mousavian-1-150x150

آقايانى كه خود را مسئولين مى ناميد. نا كار آمدى و پنهان كارى و سوء مديريت در بر خورد با پاندمى كرونا ديگر كافيست. هر چه زود تر و بدون تعلل واكسن معتبر و قابل اطمينان تهيه و بدون از دست دادن فرصت مردم ايران را واكسبنه كنيد. اين اولين و مهم ترين وظيفه شماست. بیشتر بخوانید »

اهمیت سند 2030 در مقابله با ایدز و نقض حق سلامت زنان/الهه امانی

amani-300x300

دنبال کنید اهمیت سند ۲۰۳۰ در مقابله با ایدز و نقض حق سلامت زنان/الهه امانی  21 دسامبر 2020  Editor  بهداشت و محیط زیست, زنان, متفرقه, مقالات  ۰ در روز جهانی ایدز، یکم دسامبر، دبیر کل سازمان ملل تاکید کرد که به دلیل پاندمی کرونا، اهداف برنامه‌ی ۲۰۳۰ سازمان ملل مبنی بر پایان بخشیدن به مرگ و میر ناشی از بیماری ایدز که در سند اهداف توسعه‌ی ... بیشتر بخوانید »

تلاش برای کره شمالی کردن ایران، بخش یک: از ۱۳۶۳ تا ۱۳۸۲ واقعیت‌های تاریخی از زبان مسئولان رژیم دکتر مهران مصطفوی

Mehran_Mostafavi-60x66

احمد بخشایش اردستانی، نماینده مجلس نهم و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، کارشناس مسائل بین الملل و پژوهشگر حوزه امنیت در ۸ آدز ۱۳۹۹ در سایت تاریح ایرانی مقاله‌ای درج کرده است که در آن با شفافیت سیاست ساختن بمب را مطرح می‌کند. او نوشته است: “نکته مهم دیگر یافتن راه حلی برای پایان دادن به این ... بیشتر بخوانید »

پیش درآمدی بر انتخابات 1400 ضیاء مصباح ا

Zia Mesbah

                             استمراریون که ادامه دهندگان تفکر اصلاح طلبی و مامور به ترساندن بخش سیاسی فعال داخل کشور از حضور اصول گرایان در پاستور آنهم در پی تصرف مجلس یازدهم میباشند – میگویند : با همه ایرادات در نحوه گزینش داوطلبان و عواقب آن – بی تفاوت نباید ... بیشتر بخوانید »

جبهه ملی ایران: آقای اردوغان باید به دروغ گویی و جنایت کاری پایان دهد

jebhe-melli-iran-e1476788925932-300x194

آقای اردوغان باید به دروغ گویی و جنایت کاری پایان دهد درست در آستانه ی بیست و یکم آذرماه ۹۹ روز ملی آزادی آذربایجان و رهایی هم میهنان شریف و گران قدر و میهن دوست آذری از یوغ متجاوزان روسی که عیدی مبارک برای همه ی ملت ایران و باشندگان این کهن مرز و بوم است، دروغ گویی و تحریف ... بیشتر بخوانید »

مصطفی دانش: ترور محسن فخری زاده و اهداف پشت آن

Capture-décran-2020-12-18-à-13.14.56

برنامه ای از انجمن فرهنگی – سیاسی “کانون سخن” سخنران: دکتر مصطفی دانش موضوع: ترور محسن فخری زاده و اهداف پشت آن تهیه شده توسط تلویزیون اینترنتی رنگین کمان، بنیاد آزادی اندیشه و بیان ۲۹ آذر ماه ۱۳۹۹ https://rangin-kaman.net https://rangin-kaman.tv بیشتر بخوانید »

گفتگو: خانم الهه امانی، آقایان هادی زمانی، همایون مهمنش، منوچهر تقوی بیات، اسفندیار خلف در باره لائیسیته – بخش هشتم

hamsazi-amani-zamani-mehmanesh-66x66

همسازی ملی جمهوری خواهان سوسیال دموکرات و لائیک ایران میهمانان خانم الهه امانی، آقایان هادی زمانی، همایون مهمنش، منوچهر تقوی بیات، اسفندیار خلف تهیه شده توسط تلویزیون اینترنتی رنگین کمان بنیاد آزادی اندیشه و بیان ۲۸ آذر ماه ۱۳۹۹ پاریس https://rangin-kaman.net https://rangin-kaman.tv برای مشاهده از ایران https://anchor.fm/rangin پادکست رنگین کمان https://instagram.com/rangin_kaman_tv اینستاگرام رنگین کمان https://twitter.com/RanginKaman17 توییتر رنگین کمان https://facebook.com/ranginkaman.tv فیسبوک رنگین کمان https://t.me/ranginkamannet تلگرام رنگین کمان تهیه شده توسط #تلویزیون_اینترنتی_رنگین_کمان، #بنیاد_آزادی_اندیشه_و_بیان بیشتر بخوانید »

استبداد استعماری و مردمان زیر ستم: منوچهر تقوی بیات

Manuchehr Taghavi Bayat

هر کس آزاد است هر چه می خواهد بگوید یا بنویسد و جز قانونی که نمایندگان واقعی مردم که در یک انتخابات آزاد برگزیده شده اند نوشته باشند، هیچ قدرتی در جهان نباید این آزادی ها را سد کند. در میهن ما چند صد سال است که بیگانگان راه را بر آزادی مردمان ما بسته اند. آن گاه که بیگانگان ... بیشتر بخوانید »

کاظم علمداری:سپاه در دیلمای انتقام‌گیری ترور فخری‌زاده

alamdari_kazem2020

آیا ترور فخری‌زاده، گسیل بمب‌افکن‌های ب-۵۲، سفر کریستفر میلر، جانشین وزیر دفاع آمریکا به منطقه، خبر ملاقات او با نتانیاهو و محمد بن سلمان، و برگشت ناو هواپیمابر یو اس اس نیمیتز آمریکا به خیلج فارس در همآهنگی با یک طرح است تا دولت بایدن نتواند به مناسبات دیپلماتیک با ایران برگردد؟ به این رخدادها باید اظهارات چند روز قبل ... بیشتر بخوانید »

جبهه ملی ایران: دانشگاه مستقل و دانشجویان آزاد، نیاز امروز جامعه ایران

16azar--304x179

دانشگاه مستقل و دانشجویان آزاد، نیاز امروز جامعه ایران دانشگاه عرصه ی مقدس کسب دانش و پهنه ی محترم فراگیری علوم و فنون برای ساختن آینده این مرز و بوم بوده و هست. و آنان که پای در این معبد تعلم و یادگیری گذاشته و بهترین سال های عمر خود را در راه تحصیل علم و ارتقای سطح آگاهی خود ... بیشتر بخوانید »