مقالات درج شده در این سایت لزوما نظر سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور شاخه آمریکا نیست
خانه » 2018 » ژوئن

بایگانی/آرشیو ماهانه: ژوئن 2018

14 مرداد – یکصدودوازدهمین سالگرد مشروطه خواهی ضیاء مصباح

zia_mesbah-e1525979469355-150x150

 مشروطه خواهی در نتیجه نوعی تغییر حالت و روحیه در افراد مملکت، به وقوع پیوست و یک عمل دسته جمعی بود که در آن افراد طبقه موثر جامعه سهمی اساسی داشتند.این حرکت تحولاتی عمیق و گسترده در جامعه  برجای نهاد ، تحولاتی که تاریخ معاصر ایران هیچگاه از دامنه تأثیرات آنها برکنار نبودمیتوان گفت کوشش در مسیر دستیابی به برخی ... بیشتر بخوانید »

یک اقتصاددان: طی سه ماه آینده کل اقتصاد ایران قفل خواهد شد/ شکلگیری صف‌های طولانی، افزایش نارضایتی و گسترش بیکاری و تعطیلی بنگاه‌های تولیدی بخشی از تبعات قفل شدن اقتصاد است

eghtesad-300x184

  یک اقتصاددان گفت: با کاهش ۱۵۰ درصدی ارزش پول ملی ما شاهد کاهش قدرت خرید هستیم؛ میانگین حقوق و دستمزد در ایران ۲ میلیون تومان است و این یعنی اقتصاد ایران کشش دلار ۱۰ هزار تومان و یا حتی دلار ۸۰۰۰ تومانی را ندارد. دکتر وحید شقاقی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: نتیجه قفل شدن این سه ... بیشتر بخوانید »

چگونگی همراهی با گروههای اجتماعی ضیاءمصباح

Zia Mesbah

  درشرایط اجتماعی سیاسی ویژه فعلی که  تغییراتی را در زمینه های مدیریتی کلان کشورمان ضرورت میبخشد ، برای اجتناب از  در خطر افتادن و تخریب سر مایه های ملی که با توسعه خود خواهی ها و تک روی ها در پی خروج اقای ترامپ از برجام بیشتر و بهتر نمایان گردید– بهتر است  تمهیداتی بوسیله گروههای سیاسی منزه از ... بیشتر بخوانید »