مقالات درج شده در این سایت لزوما نظر سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور شاخه آمریکا نیست
خانه » 2016 » دسامبر

بایگانی/آرشیو ماهانه: دسامبر 2016

سرمقاله شماره ۱۸۸ نشریه پیام جبهه ملی ایران: در جهان پرتنش و متلاطم امروز جایگاه منافع ملی ایران درکجاس

jebhe-melli-iran-e1476788925932-300x194

  در جهان پرتنش و متلاطم امروز جایگاه منافع ملی ایران درکجاست؟ در دورانی زندگی می کنیم که برخی از صاحب نظران سیاسی و شخصیت های بین المللی احتمال قرار گرفتن جهان در لبه پرتگاه های خطرناک و سقوط در آشوب های بزرگ را دور از ذهن نمیدانند. پس از فروپاشی اتحاد جماهیرشوروی در سال ۱۹۹۱ و ساقط شدن شوروی ... بیشتر بخوانید »

پیش کش به فرزندان سرزمینم ایران– بهبود ایمنی مدارس در برابر زلزله

  پیش کش به فرزندان سرزمینم ایران بهبود ایمنی مدارس در برابر زلزله   تجربیات تلخ زمین لرزه های خونین و مرگ باری چون زمین لرزه ی اخیر ایتالیا در ماه اوت ۲۰۱۶، ترکیه در سال ۲۰۰۳، بم در سال ۲۰۰۳ که در آن بیش از ۲۵۰۰۰ نفر جان خود را از دست دادند، زمین لرزه ی رودبار و لوشان ... بیشتر بخوانید »

پیام کنگره دکتر حسین فاطمی (کنگره پنجم) به کارگران ایران

flag-300x156

 پیام کنگره دکتر حسین فاطمی (کنگره پنجم) به کارگران ایران هموطنان کارگر! نتیجه‌ی ۳۸ سال حکومت جمهوری اسلامی در زمینه‌ی اقتصاد، ورشکستگی و تعطیلی صنایع و شرکت های خصوصی، فرار سرمایه ها، از بین رفتن فرصت های شغلی و بیکاری گسترده کارگران و کارکنان واحدهای تولیدی همراه با تورم فزاینده، گرانی سرسام آور و نابسامانی و ویرانی در تقریبا همه زمینه ... بیشتر بخوانید »

بیانیه سازمانها جبهه ملی ایران در خارج از کشور: از خواسته های برحق اعتصاب کنندگان در زندانهای جمهوری اسلامی پشتیبانی میکنیم

flag-300x156

  از خواسته های برحق اعتصاب کنندگان در زندانهای جمهوری اسلامی پشتیبانی میکنیم نقض فاحش ابتدایی ترین حقوق انسانی و فشارهای روحی و روانی بر زندانیان مکررا باعث حرکت های اعتراضی از جمله اعتراض و اعتصاب غذا و یا حتی خودکشی و مرگ زندانیان شده است. از هفته ها پیش جمعی از زندانیان سیاسی دست به اعتصاب غذا زده اند ... بیشتر بخوانید »

گزارش سمینار پیشکنگره سازمان های جبهه ملی ایران در خارج از کشور

flag-300x156

  گزارش سمینار پیشکنگره سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور گزارش سمینار پیشکنگره سازمان های جبهه ملی ایران در خارج از کشور پنجمین سمینار پیشکنگره سازمانهای جبهه ملی خارج از کشور روز شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ برابر با ۱۰ دسامبر ۲۰۱۶ با نظامت خانم شهلا صمصامی در شهر لس آنجلس آمریکا برگزار شد. موضوعات ... بیشتر بخوانید »

گزارش پنجمین کنگره ی سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور کنگره دکتر حسین فاطمی

logo-jebhayemelliiran-ois

  گزارش پنجمین کنگره ی سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور کنگره دکتر حسین فاطمی پنجمین کنگره سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور در روز ۲۱ آذر ۱۳۹۵ برابر با ۱۱ دسامبر در لس آنجلس آمریکا برگزار شد. در محل کنگره پرچم سه رنگ ایران با شیر و خورشید، تصویر دکتر محمد مصدق رهبر نهضت ملی ... بیشتر بخوانید »

قطعنامه پنجمین کنگره سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج ار کشور (کنگره دکتر حسین فاطمی)

flag-300x156

  قطعنامه پنجمین کنگره سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج ار کشور (کنگره دکتر حسین فاطمی)   مبارزه برای تحقق آزادی و دموکراسی و علیه جهل و فساد و استبداد دینی در ایران ادامه دارد ارزیابی کلی در باره نتایج تغییر در برخی سیاست های کلان حکومت اسلامی نشان میدهد که اوضاع سیاسی و اقتصادی کشور در دوران ریاست جمهوری ... بیشتر بخوانید »

پیام آقایان ادیب برومند و دکتر حسین موسویان به پنجمین کنگره سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور، کنگره دکتر حسین فاطمی و قدردانی کنگره از ارسال پیامها

logo-jebhayemelliiran-ois

پیام آقایان ادیب برومند و دکتر حسین موسویان به پنجمین کنگره سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور، کنگره دکتر حسین فاطمی و قدردانی کنگره از ارسال پیامها   پیام آقای ادیب برومند، رئیس شورای مرکزی و هیات رهبری جبهه ملی ایران به نام خداوند جان وخرد دوستان و همفکران ارجمند خارج کشور از این که برای تشکیل یک ... بیشتر بخوانید »