مقالات درج شده در این سایت لزوما نظر سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور شاخه آمریکا نیست
خانه » 2014 » نوامبر

بایگانی/آرشیو ماهانه: نوامبر 2014

ادیب برومند

به‌نام خداوند جان و خرد هم‌اندیشگان گرامی؛ پس از انتشار اطلاعیه‌ی این‌جانب مورخ 2/آذر/93، که شتابزده در واکنش به اهانت‌های زشت و ناشایست نسبت به مظهر آزادگی و حق‌پروری، امام حسین (ع)، نوشته و منتشر شده است، متذکر می‌گردد: همان‌طور که در بند یکم از ماده‌ی پنجم اساسنامه‌ی جبهه ملی ایران آمده است، شرط عضویت در جبهه ملی «تابعیت کشور ... بیشتر بخوانید »

در مورد بیانیه اخیر رئیس شورای مرکزی و هیئت رهبری جبهه ملی ایران

در مورد بیانیه اخیر رئیس شورای مرکزی و هیئت رهبری جبهه ملی ایران اخیرا بیانیه ای از طرف جناب آقای ادیب برومند رئیس شورای مرکزی و هیئت رهبری جبهه ملی ایران انتشار یافته است که علیرغم احترام کامل و صمیمانه ای که برای مبارزات طولانی ایشان در راه اهداف این سازمان قائلیم و با توجه به شرائط فشار و خفقان ... بیشتر بخوانید »

خاور میانه امروز و خاورمیانه ای که ما میخواهیم

خاور میانه امروز و خاورمیانه ای که ما میخواهیم در قرن بیست و یکم و در زمانی که پیشرفت های علمی جهانیان هر روز سریعتر جلو میرود و غالب کشورها دائما شرائط رفاه و آسایش مردم خویش را بهبود می بخشند، منطه خاورمیانه در آتش جنگ های بنیادگرایانه میسوزد. اخباری که این روزها از این منطقه می رسد وحشتناک است. ... بیشتر بخوانید »

چهره درخشان و فراموش ناشدنی جبهه ملی ایران

چهره درخشان و فراموش ناشدنی جبهه ملی ایران   او در روز 22 مهرماه سال 1328 در سن 32 سالگی یکی از 20 نفری بود که همراه دکتر مصدق در اعتراض به روند انتخابات دوره شانزدهم مجلس شورای ملی در تحصن دربار شرکت داشت. او سپس در اول آبانماه همانسال در جلسه ای که در منزل دکتر مصدق تشکیل شد ... بیشتر بخوانید »