مقالات درج شده در این سایت لزوما نظر سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور شاخه آمریکا نیست
خانه » بیانیه ها

بیانیه ها

سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور: قتل شهروندان فرانسوی توسط بنیادگرایان اسلامی را بشدت محکوم میکنیم سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور

jebhe-melli-iran-e1476788925932-300x194

قتل شهروندان فرانسوی توسط بنیادگرایان اسلامی را بشدت محکوم میکنیم بار دیگر انسانهای بیگناهی توسط بنیادگرایان اسلامی در فرانسه به قتل رسیدند. روز ۱۶ اکتبر ساموئل پتی، آموزگار فرانسوی که به شاگردانش آموزش دمکراسی داده بود به دست یک اسلامگرا سلاخی شد و در ۲۹ اکتبر سه فرانسوی در کلیسایی در شهر نیس به ضرب چاقوی اسلامگرای دیگری به قتل ... بیشتر بخوانید »

جبهه ملی ایران: تنها عدم مداخله در جنگ نیابتی قره باغ با منافع ملی ایران مطابقت دارد

jebhe-melli-iran-e1476788925932-300x194

تنها عدم مداخله در جنگ نیابتی قره باغ با منافع ملی ایران مطابقت دارد در زمانه ای که کشورهای مترقی به سوی هم گرایی و تشکیل اتحادیه گام بر می دارند، متاسفانه شاهد آنیم، که دو کشور همسایه ی شمالی ما با سابقه ی طولانی همجواری درگیر جنگی ویرانگر می شوند، که شماری از غیر نظامیان کشته شده و صدماتی ... بیشتر بخوانید »

تسلیت شورای مرکزی جبهه ملی ایران به ملت ایران به مناسبت درگذشت محمدرضا شجریان

shajarian-173x220

  تسلیت به ملت بزرگ ایران با اندوه و تاسف بی کران درگذشت استاد محمد رضا شجریان، هنرمند مردم دوست و محبوب مردم را به ملت بزرگ ایران و جامعه هنرمندان کشور و به ویژه به خانواده ارجمند ایشان تسلیت می گوییم.  هفدهم مهر ماه ۱۳۹۹  تهران – شورای مرکزی جبهه ملی ایران Share this: برای به اشتراک گذاشتن در ... بیشتر بخوانید »

تسلیت سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور به مناسبت درگذشت خسرو آواز ایران محمدرضا شجریان

logosazemanha

  تسلیت به مناسبت درگذشت خسرو آواز ایران محمدرضا شجریان با نهایت تاثر و تاسف از درگذشت استاد محمدرضا شجریان، هنرمند ملی و از افتخارات فرهنگ و هنر ایران آگاه شدیم. وی پس از تحمل دوره طولانی بیماری حدود ساعت پنج بعدازظهر امروز در بیمارستان جم تهران چشم از جهان فروبست. طنین آواز شجریان سرمنشاء لذت و سرور و شور ... بیشتر بخوانید »

توئیت دکتر حسین موسویان رئیس شورای مرکزی جبهه ملی ایران در باره ۱۳ آبان سالروز اشغال سفارت آمریکا

dr.-hosein-mousavian-1-150x150

١٣ آبان ٥٨ سفارت آمريكا با منظور هاى حقير سياسى، بر خلاف شئون ديپلوماتيك و بر خلاف خلق و خوى جوانمردى و انسان دوستى ايرانيان اشغال و گروگان گيرى انجام شد در نتيجه اين حركت نا بخردانه ميليارد ها دلار خسارت بر گردن ملت ايران بار گرديد و اين روز هاى تاريك تاريخ براى ميهن ما رقم خورد بیشتر بخوانید »

به مبارزات خود برای آزادی و حاکمیت ملت با همبستگی ادامه دهیم

logosazemanha

    وضعیت ایران روز به روز بدتر میشود. وخامت اوضاع چنان فراگیر و آشکار است که همه جز سران نظام به آن اعتراف دارند. حاکمیت چشم و گوش خود را بسته و نه تنها راه حلی برای خروج از بن بست های خودساخته ارائه نمیدهد بلکه برعکس دائما دست به اقداماتی میزند که اوضاع را وخیم تر کرده، مردم ... بیشتر بخوانید »

هشدار سازمان پزشکان جبهه ملی ایران

jebhe-melli-iran-e1476788925932-300x194

در اوایل دی ماه 98 اپیدمی ویروس کرونا از شهر ووهان چین آغاز شد و به سرعت تبدیل به پاندمی یا همه گیری جهانی گردید . این پاندمی از خیلی جهات در دنیا منحصر به فرد و بی سابقه بوده و هست . همه گیری های وبا و طاعون در قرون گذشته ، هیچگاه چنین ابعاد گسترده ای که 5 ... بیشتر بخوانید »

تسلیت شورای مرکزی جبهه ملی ایران به مناسبت در گذشت خانم فری طلوعی قائم مقام

jebhe-melli-iran-e1476788925932-300x194

تنها اوست که می ماند با اندوه و تاسف بسیار، اطلاع یافتیم که خانم فری طلوعی همسر و یاور زندگی دکتر محسن قائم مقام، جهان فانی را وداع و به دیار باقی شتافته است. دکتر محسن قائم مقام از شخصیت های ارزشمند ودیرپای راه مصدق است، که تلاش های او در سازمان پر افتخار دانشجویان جبهه ملی ایران در سال ... بیشتر بخوانید »

تسلیت جمعی از فعالان سیاسی و مدنی به مناسبت درگذشت خانم فری طلوعی قائم مقام

Feri 2

در سوگ بانو فری طلوعی قائم مقام دوست ارجمند جناب آقای دکتر محسن قائم مقام، با نهایت تاثر و تاسف اطلاع یافتیم که در سوگ همسر، همراه و یار مهربانتان بانو فری طلوعی قائم مقام، ‌‌‌‌نشسته اید. ما این فقدان را به شما و خانواده های قائم مقام، طلوعی و فرزندتان تسلیت میگوئیم و برای بازماندگان آرزوی صبر و شکیبایی ... بیشتر بخوانید »

تسلیت سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور به‌مناسبت درگذشت بانو فری طلوعی قائم مقام سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور

logosazemanha

  تسلیت به مناسبت درگذشت بانو فری طلوعی قائم مقام با تاسف فراوان اطلاع یافتیم که بانو فری طلوعی قائم مقام همسر دوست عزیز ما دکتر محسن قائم مقام، عضو شورای عالی سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور، در اثر بیماری سرطان درگذشت. خانم طلوعی پس از انقلاب نزدیک به ده سال در دوران حاکمیت دیکتاتوری در ترکیه ... بیشتر بخوانید »